Witam w Centrum Rehabilitacji Niebieski Hamak!

Jestem lekarzem specjalistą rehabilitacji medycznej. Specjalizację uzyskałam w 2010 roku. Pracuję w zawodzie ponad 20 lat, z czego od około 15 lat zajmuję się usprawnianiem dzieci i młodzieży. Swoją pracę zawodową zaczynałam w Katedrze i Zakładzie Rehabilitacji Akademii Medycznej w Gdańsku, gdzie rozpoczęłam specjalizację i obroniłam pracę doktorską. Następnie przez szereg lat pracowałam w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. Centrum Rehabilitacji Niebieski Hamak utworzyłam z myślą o dzieciach niepełnosprawnych i zagrożonych niepełnosprawnością.

W ostatnich latach moje zainteresowania skupiły się na zaburzeniach integracji sensorycznej u dzieci, ich wpływie na całokształt rozwoju, i co za tym idzie, funkcjonowanie w dorosłym życiu. Chcąc zdobyć jak największą wiedzę w tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie, ukończyłam studia podyplomowe i zdobyłam tytuł terapeuty i diagnosty integracji sensorycznej. Swoją wiedzę rozszerzyłam na kursie Sensory Babies – Master Class Course w 2019 r. Szkolenie to pozwoliło mi zgłębić problematykę zaburzeń integracji sensorycznej u najmłodszych, od dnia narodzin.

Wychodząc naprzeciw dużym potrzebom małych pacjentów w tym obszarze, prowadzę terapię oraz przeprowadzam diagnozę zaburzeń integracji sensorycznej u dzieci, wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt.

W Niebieskim Hamaku zajmuję się głównie rehabilitacją najmłodszych pacjentów, w tym diagnostyką neurorozwojową niemowląt. Jednakże osoby dorosłe są również mile widziane.

Zapraszamy do kontaktu

Zaufaj naszemu doświadczeniu i skontaktuj się z nami